Zawody- wyniki

08.12.2018r Kolkwitz Miemcy

Chłopaki na medal!!!

Staś Jurga  pierwszy!!!  Tomek Bartoszek trzeci!!!

Świetnie walczyli w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym w Niemczech Pabianiczanie. Nasi zawodnicy wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych -  U12 i  U13. Stanisław Jurga w starszej kategorii wiekowej  pokonał silną koalicję niemieckich florecistów. W finale wśród licznie zgromadzonej publiczności gospodarzy zwyciężył Limusa Szhulza z Niemiec 10:3!

WYNIKI U 13 (PODIUM):

1. JURGA Stanisław POL ZJEDNOCZENI PABIANICE POL

2.SCHULZ Linus GER BR OSC POTSDAM GER

3. SALUS Hugo GER BE BERLINER FC GER

3. WAGNER Louis GER BE FC BERLIN Sudwest GER

Tomasz Bartoszek musiał stawić czoła mocnej grupie zagranicznych florecistów.Walczył wspaniale, stając na trzecim stopniu podium.

TURNIEJ Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Tomasz Bartoszek na podium!!!   Znakomity występ florecisty K.S. ,,ZJEDNOCZENI" w toruńskiej Ergo Arenie!

Jurga Stanisław 16.

Wiśniewska Maja 22

Tomaszewska Martyna 24

Walczyk Zuzanna 28

Donifacy Nikola 36

Turniej zgromadził 218 uczestników.

W Otwartych Mistrzostwach Bydgoszczy  Stanisław Jurga był 18, Tomasz Bartoszek 23, Nikola Donifacy 62.

Stanisław Jurga 11, Tomasz Bartoszek 15 w Pucharze Europy U 14 w Rumuni!

GDAŃSK, 21.10.2018r.

Staś Jurga na podium w Gdańsku!!!

Tomek Bartoszek poza 32.

07.10.2018 Liberec

Staś Jurga w finałowej ósemce!

Tomek Bartoszek na 42 miejscu.

Julia Walczyk druga w Pucharze Polski Seniorek w Gdańsku!

22.09.2018 Toruń - TURNIEJ FLORETOWY DZIECI I MŁODZIKÓW

Dobrze zaprezentowali się nasi młodzi zawodnicy w turnieju floretowym Toruńska Katarzyna!

Zuzia Walczyk 19, Tomek Bartoszek 14, Staś Jurga 11.

Stanisław Jurga trzeci w Gdańsku!

Tomek Bartoszek 25.

Julia Walczyk, aktualna Mistrzyni Polski seniorek, trzecia w Bratysławie!

W Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w Gdańsku, bardzo dobrze zaprezentował się nasz florecista.

Stanisław Jurga, (jedenastolatek w gronie 13 - latków) zajął 15 miejsce.

Wystartowało 45 zawodników.

W Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt i chłopców do lat 14

Świetnie spisał się Stanisław Jurga, który w stawce 84 zawodników zajął szóste miejsce.

Martyna Tomaszewska była 58 a Zosia Mudyna 62.

Staś Jurga na podium!!!

Zuzia Walczyk ósma!!!

Toruńska Katarzyna to turniej floretowy rozgrywany w Toruniu.

Najmłodsi szermierze rywalizowali w kategoriach dzieci i młodzików.

Wspaniale spisali się nasi najmłodsi zawodnicy zajmując czołowe lokaty.

Stanisław Jurga zajął trzecie miejsce. Zuzia Walczyk była ósma. Martyna Tomaszewska czternasta.

Julia Walczyk szósta na Świecie!!!

Wspaniale zaprezentowała się Julia w Mistrzostwach Świata Seniorów w Lipsku!!!

Po pierwszym dniu Mistrzostw, po zakończeniu eliminacji, Julia wygrywając wszystkie walki, awansowała bezpośrednio do trzeciego dnia zawodów i znalazła się w gronie najlepszych 64 florecistek świata.

Najmłodsza zawodniczka zawodów od 1/16 finału, walczyła z niesamowitą odpornością psychiczną. Pokonała w dramatycznych okolicznościach  reprezentantkę Austrii Oliwię Wolghemuth 15:14 (przegrywając już 14:12) i Rosjankę Adelinę Zagidulinę 14:13 (w priorytecie).

W starciu o 1/8 finału, Julia odprawiła drugą w rankingu FIE Lee Kiefer z USA.

W walce o ćwierćfinał Julia nie dała rady Włoszce Alice Volpi.

Medal był tak blisko....

W stawce florecistek znalazło się 91 zawodniczek.

24-07-2017 nasze zawodniczki powalczą o medale w turnieju drużynowym.

Pabianice 29-06-2017

Julia Walczyk została powołana do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Seniorów, które odbędą się w Lipsku w dniach 19-26.07. 2017 r

Sobota 6 maja 2017

W Mistrzostwach Gdańska we florecie dzieci wspaniale zaprezentował się nasz młody zawodnik Stanisław Jurga.

W kategorii 10 - 11 lat zajął 6 miejsce, przegrywając walkę o półfinał z późniejszym zwycięzcą całego turnieju Durajem Idzi z Gdańska.